Uzupełnienie Electrolux Esf6510lox

Electrolux ESF6510Lox to uniwersalny, ceramiczny, szybki i bezpieczny piekarnik. Przystosowany jest do wykorzystania w wielu rodzajach kuchni i zapewnia łatwe uzupełnianie. Jego ceramiczna powłoka zapewnia trwałość i odporność na zarysowania, a szybki czas pieczenia zapewnia maksymalną wydajność. Piekarnik posiada także wbudowany timer, który ułatwia ustawienie czasu trwania procesu pieczenia i monitorowanie jego postępu. Dodatkowo, jego części są łatwe do czyszczenia, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Zespół Electrolux ESF6510Lox to wysokiej jakości piekarnik, który zapewnia wydajność i trwałość.

Ostatnia aktualizacja: Uzupełnienie Electrolux Esf6510lox

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Szuflada w zmywarce MaxiFlex 700 pozwoli Ci rozwinąć kreatywność i używać wszystkich narzędzi dostępnych w kuchni. Poczynając od sztućców, a kończąc na dużych przyborach kuchennych – w tej szufladzie umyjesz je wszystkie.

Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić wszystkie sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci łatwo załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu.

Nowa technologia AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza w końcowej fazie suszenia dzięki czemu jest ono do trzech skuteczniejsze niż w tradycyjnych urządzeniach. Pod koniec cyklu drzwi otwierają się na szerokość 10 cm, aby zapewnić obieg powietrza i doskonały efekt suszenia.

System SatelliteClean, działający do trzech razy skuteczniej niż standardowe rozwiązania, sprawi, że Twoje naczynia będą lśnić czystością. Dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, które stale zmienia kąt spryskiwania wodą, zostaną dokładnie umyte nawet największe naczynia.

Pokaż części zamienne i akcesoria dla 91154601801 | Model ESF6510LOX | Electrolux Polska

-15% RABATU DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 120ZŁ

  1. Strona startowa

Wybierz kategorię dla urządzenia

Znajdź cześć na liścieWybierz z poniższych numerów

1170159048

BASEMENT
Elementy obudowy

Niedostępny

Ten produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisantaSzczegółyTen produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisantaTen produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisantaTen produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisantaTen produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisantaTen produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisantaTen produkt powinien zostać zainstalowany przez uprawninoego serwisanta

Chat

Wystarczy kilka sekund, aby twoje ubrania stały się świeże i pozbawione zagnieceń. Dzięki temu, że ręczna parownica do ubrań Refine 600 jest w pełni przenośna i ma niewielkie rozmiary, z łatwością jej użyjesz, gdy twój strój będzie wymagał odświeżenia.

Uzupełnienie Electrolux Esf6510lox

Bezpośredni link do pobrania Uzupełnienie Electrolux Esf6510lox

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uzupełnienie Electrolux Esf6510lox