Uwaga dotycząca konfiguracji Ge Ptan9350mws

Ge Ptan9350mws jest konfigurowalną jednostką procesora o wysokiej wydajności, która może być używana w szerokim zakresie aplikacji wymagających wysokiego wykonania. Jednostka ta posiada wbudowane narzędzia konfiguracji, które pozwalają na łatwe i szybkie dostosowanie do potrzeb procesora. Jednak zanim zaczniesz konfigurować jednostkę, musisz mieć na uwadze następujące ważne kwestie: upewnij się, że masz najnowszą wersję oprogramowania jednostki, upewnij się, że wszystkie komponenty i oprogramowanie są właściwie skonfigurowane, a także upewnij się, że masz odpowiednie uprawnienia, aby móc wykonać dostosowania. W ten sposób możesz mieć pewność, że Ge Ptan9350mws będzie współpracować zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga dotycząca konfiguracji Ge Ptan9350mws

Pojęcia podstawowe dotyczące testów w usłudze App Center - Visual Studio App Center | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

  • Artykuł
  • Czas czytania: 2 min

Warto zapoznać się z podstawowymi pojęciami, które składają się na środowisko testowe centrum aplikacji.

PojęcieDefinicja
Konfiguracja urządzeniaKombinacja modelu urządzenia i wersji systemu operacyjnego. Na przykład telefon iPhone 7 z systemem iOS 10 i iPhone 7 z systemem iOS 10. 2 to 2 różne konfiguracje. Warstwa urządzeniaKonfiguracje urządzeń są zorganizowane według warstw. Urządzenia w warstwie 1 są najbardziej popularne na rynku. Zazwyczaj obejmują flagowe telefony od głównych producentów. Urządzenia w warstwie 1 są utrzymywane na wyższym woluminie i zwykle mają krótszy czas oczekiwania niż inne warstwy. W miarę starzenia się tych konfiguracji ostatecznie staną się warstwą 2. Urządzenia w warstwie 3 są zazwyczaj urządzeniami brzegowymi, które nie są powszechne ani popularne na rynku. Urządzenia w warstwie 3 są utrzymywane w małych woluminach i mają duże szanse na dłuższy czas oczekiwania. Zestaw urządzeńKolekcja konfiguracji urządzeń. Zestawy urządzeń są zwykle używane do wygodnego uzyskiwania dostępu do urządzeń często używanych do powtarzających się zadań, takich jak urządzenia do uruchamiania podstawowych testów weryfikacyjnych kompilacji. Współbieżność urządzeniaWspółbieżność urządzenia to maksymalna liczba urządzeń, na których konto może uruchamiać testy jednocześnie. Po osiągnięciu limitu współbieżności[1] we wszystkich przebiegach testów dodatkowe urządzenia są w kolejce do momentu zakończenia co najmniej jednego z uruchomionych testów. Współbieżność jest określana na poziomie subskrypcji konta, a także podstawą cen. Przebieg testuWykonanie zestawu testów względem podanego pliku binarnego aplikacji w wybranym zestawie urządzeń. Uruchomienia testów można rozpocząć za pomocą narzędzia interfejsu wiersza polecenia usługi App Center. Raport testowyArtefakt wygenerowany przez przebieg testu. Raport testowy zawiera ogólny stan przebiegu/niepowodzenia, szczegółowy podział stanu przekazywania/niepowodzenia według producenta, wersji systemu operacyjnego i współczynnika formularzy oraz zasobów, takich jak zrzuty ekranu i dzienniki urządzeń. Raporty testowe można wyświetlać w internetowym interfejsie użytkownika. Seria testowaSeria testowa to dowolny system do organizowania przebiegów testów. Można je traktować jako etykiety, które są używane przez interfejs użytkownika do grupowania powiązanych przebiegów testów razem. Typowe zastosowania serii testowych obejmują obszar funkcji (na przykład "testy logowania") i etap programowania (na przykład "testy weryfikacyjne kompilacji").

[1] — Uwaga dotycząca limitów współbieżności: jeśli określone urządzenie (wersja systemu operacyjnego modelu &) ma ograniczoną dostępność, może być ona w kolejce pomimo dostępnej współbieżności. Każde konto może używać maksymalnie 50% dostępnych wystąpień określonego urządzenia. To ograniczenie polega na zachowaniu rozsądnej dostępności dla innych testerów.

Dodatkowe zasoby

Uwaga dotycząca konfiguracji Ge Ptan9350mws

Bezpośredni link do pobrania Uwaga dotycząca konfiguracji Ge Ptan9350mws

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga dotycząca konfiguracji Ge Ptan9350mws