Ustawienie rozpoznawania Dell Optiplex 160l

Ustawienie rozpoznawania Dell Optiplex 160l jest niezwykle prostą procedurą, która pozwoli Ci zmaksymalizować wydajność Twojego urządzenia. Aby skonfigurować rozpoznawanie, musisz przejść do Ustawień systemu Windows, a następnie do Sekcji Rozpoznawanie. Po przejściu do tej sekcji, możesz skonfigurować ustawienia, takie jak czas odświeżania, wykrywanie gestykulacji, wykrywanie krawędzi i wiele innych. Możesz również ustawić ustawienia, takie jak czułość, czas odświeżania i wiele innych. Wszystkie te ustawienia pozwolą Ci zoptymalizować wydajność Twojego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Ustawienie rozpoznawania Dell Optiplex 160l

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Pablos235 15 Nov 2021 19:41 588

 • #1Level 9  

  #1

  Witam
  Mój stacjonarny PC to dell optiplex 780 z windows 7, intel cor 2 duo, 8gb ram.
  Z racji tego że od jakiegoś czasu podczas włączaniu Pc wyskakiwał komunikat o słabej baterii, więc postanowiłem w końcu wymienić bateryjkę cmos. Niby nic trudnego, 2 min, po robocie i tu zaczęły się problemy. Po wymianie i ponownym odpaleniu windows się nie ładuje. Wyskoczyło okno "Odzyskiwanie po błędzie systemu windows", z dwoma opcjami "uruchom narzędzie do naprawy systemu... " i "uruchom system windows normalnie". Którą opcje nie wezmę windows nie odpala. Zmieniłem w biosie date i godzinie na właściwą i też nic nie pomogło. Co może być tego przyczyną?? Coś się poprzestawiało w biosie przez wymianie bateryjki, nie licząc daty i godziny?? Jedyne co zauważyłem to po wybraniu opcji "uruchom narzędzia do naprawy systemu... ", całej "diagnostyce" z tym związaną itd na końcu wyskakuje okno ze szczegółami diagnostyki i naprawy itd. Szczegłoy sesji i jest tam linijka "katalog Windows = D:\Windows". Na dysku oprócz partycji C z windowsem, jest jeszcze jakaś jedna ukryta partycja, wychodzi na to że oznaczona jako D, na której jest jakis ori windows. PC kupiłem od kogoś i ta partycja była odkąd mam Pc a że nie zajmuje wiele miejsca więc postanowiłem ją zostawić. I może być tak że z jakiegoś powodu PC zamiast z partycji C: uruchamiać Windowsa to próbuje z tej drugiej?? Ewentualnie co może być tego przyczyną??

 • #2Kolobos

  IT specialist  #2

  > Coś się poprzestawiało w biosie przez wymianie bateryjki, nie licząc daty i godziny?

  Nie cos tylko wszystko sie zresetowalo do ustawien domyslnych!Sprawdz w biosie opcje dotyczace kontrolera dysku oraz bootowania.

 • #3#3

  Kolobos wrote:

  > Coś się poprzestawiało w biosie przez wymianie bateryjki, nie licząc daty i godziny?

  Czy tylko data godzina to nie wiem, rzadko zaglądam do biosu i nie mam pojęcia czy tylko to.

  Kolobos wrote:

  Sprawdz w biosie opcje dotyczace kontrolera dysku oraz bootowania.

  Jeśli chodzi o botowanie to w pierwszej kolejności jest ustawiony dysk twardy, a co do kontrolera dysku to w "punkcie" SATA Operation z czterech opcji do wyboru jest włączone RAID OnI jeszcze co do PC mam jeszcze takiego drugiego, różni się tylko trzema rzeczami, procesorem jest w nim Intel core 2 quad, win 10 i jeden dysk więcej i jeśli nic nie przeoczyłem to ustawienia w biosie wyglądają tak samo.

 • #4#4

  > SATA Operation z czterech opcji do wyboru jest włączone RAIDJakie jeszcze masz? Sprawdz wszystkie, moze miales wczesniej ustawione na IDE.Zamiesc screeny z opcjami.

 • #5#5

  Kolobos wrote:

  Jakie jeszcze masz? Sprawdz wszystkie, moze miales wczesniej ustawione na IDE.

  Jest jeszcze RAID Autodetect/AHCI, RAID Autodetect/ATA i LegacyMusze sprawdzić jeszcze raz, ale chyba po przełączeniu na RAID Autodetect/ATA win odpalił i po około minucie PC się wyłączał, a na bodajże Legacy win odpalił i działał tylko co było dziwnego, w każdej z tych opcji, po odpaleniu Windows wyglądał jak, świeżo po instalce, rozdzielczość 800x600, na pulpicie tylko explorer i kosz i żadnych programów które miałem zainstalowane, po prostu nic, ale wchodząc na dysk C wszystkie pliki i foldery są, z programami które miałem. Ale jak na początku pisałem muszę jeszcze raz sprawdzić na której opcji dokładnie co się działo, że tak powiem nie zapisałem i nie jestem do końca pewien.

 • #6#6

  Skoro i tak juz zepsules to moze zainstaluj nowy system w trybie AHCI?

 • #7#7

  Kolobos wrote:

  Skoro i tak juz zepsules to moze zainstaluj nowy system w trybie AHCI?

  Sory za pewnie laickie pytanie ale żeby zmienić na tryb AHCI pewnie bez formatowania się nie obejdzie??Kłopot mam tylko jeden, mam na tym dysku/windowsie 3 ważne programy, 2 do fakturowania i jeden do kosztorysów(do działalności itd. ), dawno nie robiłem żadnej kopii zapasowej i chciałbym uniknąć kłopotów z ich ponownym odtwarzaniem itd. żeby nie to, to by poszedł format i tyle. Dlatego zależy mi na rozwiązaniu tego problemu, bez opcji format. Ewentualnie rozważam jeszcze opcje, żeby ogarnąć drugi dysk, podpiąć, zainstalować win i zobaczyć jak pójdzie z przenoszeniem tych programów.

 • #8

 • #9#9

  Przyznam że nie jestem specem od Angielskiego, ale nie wygląda to skomplikowanie. I po tym "zabiegu" Windows powinien normalnie odpalić?? (Co by jeszcze bardziej nie namieszać).Jeszcze co do biosu, dlaczego w tych delach jest on trochę dziwny??
  Zdjęcie z mojego PC:
  Czy tak po prostu wygląda bios della?? Zamiast klasycznego niebieskiego ekranu itd. Chodz za wiele opcji do wyboru to w nim niema.

 • #10#10

  Tak wyglada w Dellach.Ps. NIE MA, a nie niema.

 • #11#11

  No nic, sprawdzę to jutro na spokojnie i zobaczymy co z tego wyjdzie i dam znac. Dzięki za pomoc.

 • #12#12

  Próbowałem i dalej bez zmian, wciąż ten sam problem. Porównałem również ustawienia biosu z drugim pc i wszystko jest tak samo ustawione. A czy może być tak że, nie jestem specjalistą, ale zrobiło się coś z windowsem?? Czy to tylko i wyłącznie problem z biosem/jego ustawieniami?? Czy możliwe żeby, w teorii od zwykłej wymiany bateryjki, coś się tak przestawiło że nie obejdzie się od reinstalacji windowsa??

 • #13ehpok3xLevel 5  #13

  Witaj, może przypadkiem uszkodziłeś coś na płycie głównej?
  Włóż inny HDD i postaw czysty system, wtedy będziemy wiedzieć czy to nie problem z płytą/dyskiem

 • #14#14

  ehpok3x wrote:

  Witaj, może przypadkiem uszkodziłeś coś na płycie głównej?
  Włóż inny HDD i postaw czysty system, wtedy będziemy wiedzieć czy to nie problem z płytą/dyskiem

  Witam, co do uszkodzeń na płycie, wiadomo nigdy niema nic pewnego, ale dosłownie oprócz baterii nic nie ruszałem. Co do innego hdd, właśnie wczoraj zamówiłem nowy dysk z takim planem aby postawić na nim nowy system i może dzisiaj dotrze.
  Wstępnie udało mi się powiedzmy coś ogarnąć. Windows zaczął odpalać w trybie RAID/ATA oraz LEGACY, ale w każdym z tych dwóch "trybów" wygląda to tak samo czyli, trwa uruchamianie systemu windows itd., prosi o klucz aktywacyjny do windowsa itd. dalej się odpala wszystko cacy tylko że jak pisałem wcześniej, windows wygląda jak świeżo po instalce tylko ikona kosza na pulpicie, brak sterownika np. od karty graficznej, żadnych programów które miałem poinstalowane itd. Tryb awaryjny to raczej nie jest, ale skąd to się wzięło?? Nic nie formatowałem itd. Jakby windows wrócił do jakichś ustawień początkowych?? Dodam że jak wchodze na dysk C, to foldery z plikami itd. które miałem poinstalowane to wszystkie są.

 • #15#15

  "uruchom narzędzia do naprawy systemu... "Prawdopodobnie zresetowałeś system do ustawień "fabrycznych"

 • #16#16

  ehpok3x wrote:

  Prawdopodobnie zresetowałeś system do ustawień "fabrycznych"

  Po dłuższych gdybaniach, dokładnie to się okazało, system wrócił do ustawień "fabrycznych". Na szczęście udało mi się w miarę bezproblemowo odtworzyć potrzebne mi programy i wszystko śmiga. Także problem został rozwiązany i jeśli ktoś by miał kiedyś podobny problem, to u mnie po zmianie baterii, a co za tym idzie zresetowanie ustawień biosu i najważniejsze daty/zegarka i odpaleniu PC system wrócił do ustawień fabrycznych, tylko dlaczego wrócił do tych ustawień sam, to tego w sumie nie wiem, nieraz zmieniałem "bateryjke" i nigdy z takim problemem się nie spotkałem. Albo po prostu najprościej, zawsze po zmianie baterii, po odpaleniu PC, wchodzić odrazu do biosu i ustawić date i godzine , i można uniknąć wiele niepotrzebnych problemów, no i oczywiście zawsze warto mieć, kopie zapasową/punkt przywracania systemu, co też odrazu po ogarnięciu zrobiłem . Pzdr

 • #17#17

  System zresetował się do ustawień "fabrycznych"

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

jozlam 23 Jan 2018 21:01 2319

 • #1Level 2  

  #1

  Mam od niedawna optiplex 780 i nie moge sie dostac do prawego panelu bios w celu przeprowadzenia drobnych ustawien. Jest tam kursor myszy ale nie dziala, podobnie z klawiatury nie da rady, moze ktos ma jakis pomysl?
  Z gory dziekuje

 • #2mastertenLevel 31  #2

  Czyli można wejść, ale nie da się nic zrobić? Klawiatura i myszka na USB? Jeśli tak, to czy komputer posiada złącza PS/2?

 • #3#3

  Niestety nie ma, wszystko na USB - mysz i klawiatura

 • #4#4

  Dostalem sie poprzez klawisz Tab.
  Potem kursorami i tab przeniesienie zaznaczenia, a Enter potwierdzenie.
  Na koncu zapisz i wyjscie

FAQ

Windows Hello to bardziej osobisty i bezpieczny sposób na uzyskanie dostępu do urządzeń pracujących pod systemem operacyjnym Windows 11/10 wykorzystując odcisk linii papilarnych lub mechanizm rozpoznawania twarzy. Podanie hasła celem odblokowana urządzenia będzie wymagało wyłącznie okazania twarzy lub dotknięcia palcem.

Adnotacja: Opcje logowania się do urządzenia pracującego pod systemem operacyjnym Windows 11/10 mogą się różnić w zależności od typu urządzenia. Jeżeli chcesz się zalogować z wykorzystaniem odcisku linii papilarnych lub mechanizmu rozpoznawania twarzy, na komputerze musi być zainstalowany skaner linii papilarnych lub kamera IR (na podczerwień). Jeżeli hasło do konta nie zostało jeszcze skonfigurowane, musisz je dodać przed zastosowaniem opcji logowania.

Przejdź do odpowiednich instrukcji, w zależności od bieżącej wersji systemu operacyjnego Windows, który jest zainstalowany na komputerze:

 • Windows 11
 • Windows 10

System operacyjny Windows 11

Spis treści:

 • Zaloguj się za pomocą rozpoznawania twarzy
 • Usuń logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy
 • Zaloguj się za pomocą skanera linii papilarnych
 • Usuń logowanie za pomocą skanera linii papilarnych
 • Ustawianie blokady dynamicznej
 • Zaloguj się za pomocą rozpoznawania twarzy

  Ta funkcja jest dostępna tylko w wybranych modelach wyposażonych w kamerę na podczerwień. Jeśli nie widzisz opcji logowania twarzą lub opcja ta jest niedostępna, oznacza to, że komputer nie jest wyposażony w kamerę na podczerwień.

  Rozpocznij ustawianie rozpoznawania twarzy

  1. Wpisz i wyszukaj [Sign-in options] (opcje logowania) na pasku wyszukiwania systemu Windows, a następnie kliknij [Open] (otwórz) .
  2. Wybierz [Facial recognition (Windows Hello)] (rozpoznawanie twarzy (Windows Hello)) , a następnie kliknij [Set up] (konfiguruj) . com/images/2022/03/22/03f17846-5217-40a4-8592-353999298b8d. png"/>
  3. Wybierz [Get started] (rozpocznij) . com/images/2022/03/22/82f67d24-d521-48e7-9b1f-83d1db214ddc. png"/>
  4. Wprowadź kod PIN, którego używasz obecnie do weryfikacji swojej tożsamości . com/images/2022/03/22/c1e1df05-5d87-46cf-be20-9d35e559e8fa. png"/>
  5. Ustaw twarz na środku ramki wyświetlanej na ekranie, a aparat uchwyci rysy twarzy. com/images/2022/03/22/51b9e777-fb69-4d78-a928-70bb66a9eb9e. png"/>
  6. Rozpoznawanie rysów twarzy zostało zakończone; kliknij [Close] (zamknij) . com/images/2022/03/22/a3f00771-c254-436a-81c0-083025949cc1. png"/>
  7. Konfiguracja logowania twarzy została zakończona. Jest jeszcze jedna opcja [Improve recognition] (ulepsz rozpoznawanie) , która umożliwia nagrywanie z założonymi okularami i bez nich. Jeśli podczas konfigurowania funkcji rozpoznawania twarzy nosiłeś okulary, wybierz tę opcję, aby ponownie przejść przez konfigurację bez nich. Pomoże to systemowi Windows rozpoznać użytkownika bez względu na to, czy nosi okulary, czy nie. com/images/2022/03/22/cc9edbd0-c115-410a-b98c-e6ad928b4417. png"/>

  Powrót do spisu treści

  Usuń logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy

 • Wybierz [Facial recognition (Windows Hello)] (rozpoznawanie twarzy (Windows Hello)) , a następnie kliknij [Remove] (usuń) — opcja logowania twarzą zostanie usunięta. com/images/2022/03/22/37008051-5a4e-4f02-9d43-bfe7d00651f8. png"/>
 • Zaloguj się za pomocą skanera linii papilarnych

  Ta funkcja jest dostępna tylko w wybranych modelach wyposażonych w skaner linii papilarnych. Jeśli nie widzisz opcji logowania za pomocą odcisku palca lub opcja ta jest niedostępna, oznacza to, że twój komputer nie jest wyposażony w skaner linii papilarnych.

  Znajdź skaner linii papilarnych w komputerze. W większości laptopów ASUS skaner linii papilarnych znajduje się w pobliżu panelu dotykowego.

  W niektórych laptopach ASUS czujnik linii papilarnych został zintegrowany z klawiszem zasilania. com/images/2022/03/22/1a151c9b-72c0-465c-bd02-c872b35e8f2d. png"/>

 • Wybierz [Fingerprint recognition (Windows Hello)] (rozpoznawanie odcisku palca) (Windows Hello)) , a następnie kliknij [Set up] (konfiguruj) . com/images/2022/03/22/b4712a3c-14b2-494f-9467-fa356ad7bd01. png"/>
 • Upewnij się, że palce są czyste i suche, a następnie unieś i oprzyj na czujniku tylko jeden palec. com/images/2022/03/22/33d2dfad-53c2-4601-b6bb-7373ab874ef1. png"/>
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby kilkakrotnie podnieść i oprzeć palec na czujniku. com/images/2022/03/22/91d4a5b7-4df7-40dd-94d7-6688358a8763. png"/>
 • Wybierz [Next] (dalej) i spróbuj użyć różnych kątów palca, aby uchwycić krawędzie odcisku palca podczas naciskania na czujnik. com/images/2022/03/22/cc5a54bc-43db-4f7b-92b7-d605b4a4d3e2. png"/>
 • Rozpoznawanie odcisków palców zostało zakończone; kliknij [Close] (zamknij) . com/images/2022/03/22/683605c5-dc1a-4187-983a-87a59c7f2b5d. png"/>
 • Konfiguracja logowania odcisków palców została zakończona. Konfiguracja logowania za pomocą odcisku palca została zakończona. Istnieje jeszcze jedna opcja [Add a finger] (dodaj palec) , dzięki której można skonfigurować odcisk innych palców. com/images/2022/03/22/a59c6098-cce1-49d0-ad70-20d18c2b55f6. png"/>
 • Usuń logowanie za pomocą skanera linii papilarnych

 • Wybierz [Fingerprint recognition (Windows Hello)] (rozpoznawanie odcisku palca (Windows Hello)) , a następnie kliknij [Remove] (usuń) — opcja za pomocą skanera linii papilarnych zostanie usunięta. com/images/2022/03/22/88507a81-476e-4a02-a88a-66327fc631ef. png"/>
 • Ustawianie blokady dynamicznej

  Blokada dynamiczna umożliwia wykorzystanie urządzeń sparowanych z komputerem do wykrywania obecności użytkownika i blokowania komputera krótko po tym, jak sparowane urządzenie znajdzie się poza zasięgiem Bluetooth. Ta funkcja utrudnia uzyskanie dostępu do urządzenia, jeśli użytkownik odejdzie od komputera i zapomni go zablokować.

 • W opcjach logowania przewiń w dół do sekcji Dynamic lock (blokada dynamiczna), a następnie zaznacz pole wyboru [Allow Windows to automatically lock your device when you’re away] (zezwalaj systemowi Windows na automatyczne blokowanie urządzenia, gdy Cię nie ma) . com/images/2022/03/22/160b0ffe-bd34-4640-ab94-a443f183a3cd. png"/>
 • Jeśli zostanie wyświetlony komunikat Dynamic lock is not working because your PC has no paired phone (blokada dynamiczna nie działa, ponieważ z komputerem nie jest sparowany żaden telefon) , wybierz [Bluetooth & devices] (Bluetooth i urządzenia) , aby sparować telefon z komputerem. Tutaj zamieszczonych jest więcej informacji: Jak parować urządzenia za pomocą Bluetooth? . com/images/2022/03/22/0468b9bc-d1ea-411f-8434-71df45a54817. png"/>
 • Po zakończeniu parowania na wyświetlaczu pojawi się poniższy komunikat. Zabierz telefon ze sobą, a komputer zostanie automatycznie zablokowany po około minucie, gdy znajdziesz się poza zasięgiem Bluetooth. com/images/2022/03/22/069efc39-eb66-40f7-afa5-88e694ca26ca. png"/>
 • System operacyjny Windows 10

 • Wybierz [Windows Hello Face] (twarz Windows Hello) , a następnie kliknij [Set up] (konfiguruj) . com/images/2020/12/10/c1ad016e-4814-4af5-bd6a-b516d2e546d8. com/images/2020/12/10/e6218e43-02ce-46f8-a5a8-dffdde3c52b1. com/images/2020/12/10/29a5234b-7ef1-4c65-9d9a-2d59c59b7208. png"/>
 • Gdy rozpoznawanie charakterystycznych rysów Twojej twarzy zostanie zakończone wybierz [Set up PIN] (skonfiguruj PIN) , aby utworzyć numer PIN celem logowania się w sytuacjach, w których rozpoznawanie twarzy nie jest dostępne. com/images/2020/12/10/de6eeb73-c964-41cb-93a0-ddac01acaabb. png"/>
 • Wprowadź hasło do konta i wybierz [OK] . com/images/2020/12/10/e4c2b44d-1f93-4660-bcbf-bba69f579eb5. png"/>
 • Dodaj nowy PIN, który chcesz skonfigurować , a następnie wybierz [OK] . com/images/2020/12/10/8559640d-e415-4b47-89cb-1c218a98bf58. Jest jeszcze jedna opcja [Improve recognition] (ulepsz rozpoznawanie) , która umożliwia nagrywanie z założonymi okularami i bez nich. com/images/2020/12/10/d1fba59b-e5a1-4a76-a48a-3c5bba55cf11. com/images/2020/12/10/59400794-1481-46c4-9963-eceeb6ba6af5. png"/>
 • Wybierz [Windows Hello Face] (twarz Windows Hello) , a następnie wybierz [Remove] (usuń) — opcja logowania twarzą zostanie usunięta. com/images/2020/12/10/626d9f6c-f2c3-49fb-9acd-2aef923dfc33. png"/>
 • Ta funkcja jest dostępna tylko w wybranych modelach wyposażonych w skaner linii papilarnych. Jeśli nie widzisz opcji logowania za pomocą odcisku palca lub opcja ta jest niedostępna, oznacza to, że twój komputer nie jest wyposażony w skaner linii papilarnych. com/images/2020/12/10/8f4a723e-efef-4b2b-8c4c-208493ccf5b9. png"/>

 • Wybierz [Windows Hello Fingerprint] (odcisk linii papilarnych Windows Hello) , a następnie kliknij [Set up] (konfiguruj) . com/images/2020/12/10/2ea26f9c-6dd1-463f-afa8-df15fb49353e. com/images/2020/12/10/8469b07b-3265-4f6e-ae69-766e6d0800e5. com/images/2020/12/10/c517f947-75c1-443e-b028-ba2ed564ded7. com/images/2020/12/10/1e34e6c6-a73a-4781-a486-59b11e8c9ece. png"/>
 • Wybierz [Next] (dalej) i spróbuj użyć różnych kątów palca, aby uchwycić krawędzie odcisku palca podczas naciskania na czujnik. com/images/2020/12/10/ba822aa4-5651-4133-b977-1572fd105be8. png"/>
 • Gdy rozpoznawanie Twoich odcisków palców zostanie zakończone wybierz [Set up PIN] (skonfiguruj PIN) , aby utworzyć numer PIN celem logowania się w sytuacjach, w których rozpoznawanie odcisków palców nie jest dostępne. com/images/2020/12/10/6ac2485a-fd68-4740-ae28-9e25dbe99993. png"/>
 • Wprowadź hasło do konta i wybierz [OK] . com/images/2020/12/10/f791b663-845c-4218-a22e-e3f34a9b117e. png"/>
 • Dodaj nowy PIN, który chcesz skonfigurować , a następnie wybierz [OK] . com/images/2020/12/10/5aca2c72-8d17-42d0-ac08-67ca1a51b880. Istnieje jeszcze jedna opcja [Add another] (dodaj kolejny) , dzięki której można skonfigurować odcisk innych palców. com/images/2020/12/10/f81bf47b-13d5-431c-9163-13f6c49c5db0. com/images/2020/12/10/b55ed572-b944-420d-90a4-d402536c3a7e. png"/>
 • Wybierz [Windows Hello Fingerprint] (odcisk linii papilarnych Windows Hello) , a następnie kliknij [Remove] (usuń) — opcja za pomocą skanera linii papilarnych zostanie usunięta. com/images/2020/12/10/9d3db03a-f2be-494e-ac60-921681c53574. com/images/2020/12/10/adcf24e2-7277-4719-85ee-da53e6049b1b. com/images/2020/12/10/d0a2cd6a-830c-4513-a0da-942d7b31122c. png"/>
 • Jeśli zostanie wyświetlony komunikat Dynamic lock is not working because your PC has no paired device (blokada dynamiczna nie działa, ponieważ z komputerem nie jest sparowane żadne urządzenie), wybierz [Bluetooth & other devices] (Bluetooth i inne urządzenia) , aby sparować urządzenie Bluetooth z komputerem. com/images/2020/12/10/79b86e32-49a0-4fd6-a1e1-2dcc68c898d8. Zabierz urządzenie Bluetooth ze sobą, a komputer zostanie automatycznie zablokowany po około minucie, gdy znajdziesz się poza zasięgiem Bluetooth. com/images/2020/12/10/2bd63d0b-fa68-4eef-8ba1-273e2d130dbd. png"/>
 • KategoriaUstawienie/ Użytkowanie Windows
 • TypProduct Knowledge

  Czy informacja okazała się przydatna?

  YesNo

  • Above information might be partly or entirely quoted from exterior websites or sources. please refer to the information based on the source that we noted. Please directly contact or inquire the sources if there is any further question and note that ASUS is neither relevant nor responsible for its content/service
  • This information may not suitable for all the products from the same category/series. Some of the screen shots and operations could be different from the software versions.
  • ASUS provides the above information for reference only. If you have any questions about the content, please contact the above product vendor directly. Please note that ASUS is not responsible for the content or service provided by the above product vendor.

  Ustawienie rozpoznawania Dell Optiplex 160l

  Bezpośredni link do pobrania Ustawienie rozpoznawania Dell Optiplex 160l

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Ustawienie rozpoznawania Dell Optiplex 160l