Samouczki Podręcznik C Ko Ct Series

Samouczki Podręcznik C Ko Ct Series to seria samouczków, która pomaga uczniom w nauce C i programowaniu obiektowo-orientowanym. Seria składa się z trzech kursów: "C podstawy", "C zaawansowany" i "Programowanie obiektowe". Każdy kurs zawiera wskazówki i techniki, które uczniowie mogą wykorzystać do nauki programowania, a także podstawy teorii dotyczącej C i programowania obiektowo-orientowanego. Samouczki są dostępne w formie wideo i tekstowej, co pozwala uczniom wybrać najbardziej dogodną dla siebie formę nauki.

Ostatnia aktualizacja: Samouczki Podręcznik C Ko Ct Series

Corel Pinnacle Studio 25 Standard PL/ML Box

Potężne i kreatywne oprogramowanie do edycji wideo

Edytuj jak profesjonalista z mocą, kontrolą i niezrównaną dokładnością, której pragniesz. Poznaj nowe profesjonalne narzędzia i kreatywne efekty, aby udoskonalić swoje projekty edycji wideo!

Poznaj elastyczne narzędzia do edycji nagrań wideo dzięki programowi Pinnacle Studio™ 25, który pozwoli Ci tworzyć profesjonalne produkcje. Uzyskaj bezpośredni wgląd w proces edycji i odkryj możliwości tego niezwykłego programu. Łącz zdjęcia i nagrania wideo na osi czasu mogącej pomieścić wiele ścieżek i twórz niestandardowe efekty z dokładnością co do klatki kluczowej. Twórz niestandardowe tytuły i poruszenia dzięki ulepszonemu edytorowi tytułów i poznawaj setki filtrów oraz efektów, dzięki którym Twoje nagrania wideo będą się wyróżniać. Sprawnie wprowadzaj zmiany, koryguj niedoskonałości i wyzwól swoją twórczą naturę dzięki narzędziom do animacji poklatkowych, funkcjom selektywnego koloru, nagrywania zawartości ekranu oraz edycji ujęć z wielu kamer. Po zakończeniu pracy z łatwością opublikujesz projekt online, wyeksportujesz go do popularnego formatu pliku lub nagrasz dysk z niestandardowym menu. Odkryj w sobie talent do montażu, korzystając z NOWEGO programu Pinnacle Studio™ 25.

Pasja. Moc. Precyzja. Twórz z inspiracją w Pinnacle Studio™ 25.

Wykorzystaj to wyjątkowe oprogramowanie do profesjonalnej edycji dzięki zaawansowanym narzędziom, kreatywnym filtrom i intuicyjnej przestrzeni roboczej zaprojektowanej specjalnie dla Pinnacle Studio™ 25 — wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić swoje filmy w imponujące produkcje, znajduje się w środku.

Dodaj filmom kinowego charakteru dzięki pełnej funkcji gradacji kolorów, efektom premium z NewBlueFX, płynnym przejściom, niestandardowym tytułom i nie tylko – będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby pokazać wyjątkowy charakter swoich produkcji.

NOWE i ULEPSZONE funkcje

Po co ograniczać swoją twórczą wizję, ugruntowując ją w rzeczywistości? Wybierasz historię, którą chcesz opowiedzieć — czy to fantasy, dokument lub historię miłosną — a Pinnacle Studio pomoże Ci osiągnąć niewiarygodne wyniki na profesjonalnym poziomie, których szukasz, a wszystko to dzięki szerokiej gamie niezwykłych funkcji i precyzyjnej kontroli.

NOWOŚĆ Import 8K

Importuj filmy 8K i ciesz się treściami o niezrównanej jakości ze znacznie wyższą rozdzielczością, lepszymi kolorami i niesamowitym dźwiękiem.

NOWOŚĆ Grupy klatek kluczowych

Kopiuj i wklejaj grupy klatek kluczowych między atrybutami, aby efektywnie duplikować zmiany.

NOWOŚĆ Inteligentne śledzenie obiektów

Edytuj wydajniej i oszczędź dużo czasu dzięki nowemu inteligentnemu śledzeniu obiektów, inteligentnemu, rozpoznającemu kształty śledzeniu ruchu dla masek nakładanych na typowe obiekty. Teraz możesz łatwo nakładać maski na obiekty w swoim filmie — od zwierząt domowych i samochodów po drony i nie tylko. Nie ma potrzeby ponownego tworzenia masek dla każdej klatki, ponieważ inteligentna technologia automatyzuje proces, rozpoznając oryginalny zamaskowany obiekt i śledzi go przez cały wybrany odcinek.

NOWOŚĆ Tryby mieszania

Improwizuj w locie dzięki trybom mieszania i wybierz sposób, w jaki jeden klip łączy się z innym — od tworzenia nałożonego efektu po mieszanie zamaskowanych obszarów lub tworzenie przejść światła lub innych efektów kolorystycznych i ekspozycji. Każdy tryb mieszania używa innej formuły, aby połączyć wartości koloru i jasności w wybranym klipie z wartościami w klipie znajdującym się poniżej. ​Tryby mieszania zwiększają Twoją kreatywność i pomagają nadać Twoim filmom artystyczny charakter. ​

NOWOŚĆ - Funkcje audio

 • Redukcja szumów przy użyciu niestandardowego profilu szumów.
 • Skalowanie tonu.
 • Wielokanałowe miksowanie dźwięku

ULEPSZONY edytor tytułów

Przejmij kontrolę nad swoimi tytułami z większą dokładnością dzięki ulepszonemu edytorowi tytułów, teraz obejmującemu kontrolę klatek kluczowych dla rozmiaru i koloru czcionki.

ZWIĘKSZONA stabilność i wydajność

Ulepszenia interfejsu użytkownika wraz ze zwiększoną wydajnością i stabilnością pozwalają w pełni skupić się na kreatywnej stronie procesu edycji i nie ugrzęznąć w szczegółach technicznych.

Korekcja koloru

Dostosuj balans bieli, popraw niedoświetlone sceny i zastosuj natychmiastowe poprawki. Poeksperymentuj z kolorem selektywnym, aby podświetlić określony obiekt na scenie.

LUT i filtry

Zastosuj natychmiastowe efekty gradacji kolorów, aby zmienić nastrój w dowolnej scenie i uzyskaj kreatywne transformacje za pomocą ustawień wstępnych LUT.

Czysta kreatywność.

Korzystaj z efektów i filtrów. Stwórz atmosferę w swoich filmach. Użyj efektów specjalnych, aby wprowadzić nastrój w dowolnej scenie swojej produkcji — spraw, aby była zabawna, surrealistyczna, dramatyczna i nie tylko.

Podkreśl zabawne chwile dzięki efektom 3D.

Graj z obiektami i efektami 3D, w tym nowo dodanym efektem Dolly Zoom, który ułatwia powiększanie i pomniejszanie określonego obiektu w filmie, podczas gdy reszta materiału pozostaje niezmieniona.

Akcja!

Poznaj animowaną grafikę i efekty. Twórz efekty szybkiego lub zwolnionego tempa dzięki funkcji Time Remapping; dodaj ruch i interesujące wizualizacje za pomocą funkcji Pan and Zoom; podkreśl ruch na ekranie dzięki efektom Motion Blur.

Wymiary. Perspektywy. Kąty. To nie jest liniowy świat.

Sprawdź MultiCam, wideo na podzielonym ekranie i nagrywanie ekranu.

MultiCam

Przechwytuj i edytuj wideo z dwóch kamer, aby pokazać scenę z różnych perspektyw i z różnymi szczegółami. Zbliż swoje produkcje do profesjonalistów.

Ciesz się zaawansowaną edycją wideo HD, 4K i 360 na nieograniczonej liczbie ścieżek. Przenieś swoje produkcje na wyższy poziom dzięki potężnym profesjonalnym narzędziom, w tym maskowaniu wideo, edycji wideo 360°, śledzeniu ruchu, edycji MultiCam, wideo na podzielonym ekranie i wielu innym!

Nagrywanie ekranu

Z łatwością nagrywaj swój ekran i płynnie łącz go z nagraniami z kamery internetowej i nakładkami dźwiękowymi, aby tworzyć wciągające samouczki, filmy z gier lub nagrywać seminaria internetowe. Wykorzystaj to narzędzie do tworzenia vlogów, tworzenia treści na kanałach lub produkcji filmów biznesowych.

Wideo na podzielonym ekranie

Połącz dwie lub więcej akcji nakręconych osobno - na jednym ekranie. Użyj tej popularnej techniki edycji wideo, aby tworzyć filmy promocyjne lub filmy porównawcze, przedstawiać różne strategie gier lub lepiej zilustrować dowolne ze swoich historii.

Zachwyć innych efektami dźwiękowymi

 • Włączanie i wyłączanie dźwięku lub wyciszanie, a nawet odłączanie dźwięku za pomocą zaledwie kilku kliknię.
 • Nagraj własną narrację i lektor za pomocą dołączonych narzędzi do nagrywania.
 • Uzyskaj dostęp do bezpłatnej muzyki i efektów dźwiękowych, aby przenieść filmy na wyższy poziom.
 • Stabilizacja obrazu

  Całkowicie wyeliminuj drżący materiał! Niezależnie od tego, czy zostało zarejestrowane podczas jazdy na rowerze, czy jazdy na nartach, możesz je łatwo naprawić za pomocą narzędzia do stabilizacji wideo dostępnego w programie Pinnacle Studio.

  Animacja poklatkowa

  W dzisiejszych czasach Stop Motion Animation jest głównym narzędziem do tworzenia filmów. Wesprzyj swoje cyfrowe opowiadanie historii dzięki tej niesamowitej funkcjonalności, która umożliwia animowanie ludzi i obiektów w swoich produkcjach.

  Korekcja obiektywu

  Poznaj wbudowane narzędzia korekcji obiektywu, aby usunąć zniekształcenia obiektywu (np. rybie oko w szerokim kącie) z materiału filmowego.

  Edytor tytułu

  Dodaj tekst do filmu, aby wydobyć ważne szczegóły, takie jak informacje biznesowe, przekonujące napisy, i ogólnie dodać trochę głębi treści.

  Zielony ekran (Green Screen)

  Twórz wszelkiego rodzaju niesamowite efekty podczas „podróży”, nie ruszając się gdziekolwiek — po prostu polegaj na postprodukcji Green Screen, aby skomponować ze sobą dwa strumienie wideo i urzeczywistnić preferowane miejsce docelowe.

  Wybrany kolor

  Eksperymentuj z kolorem selektywnym, aby wyróżnić pojedynczy odcień i skup uwagę na ważnym aspekcie scenerii.

  Łatwo i prosto baw się formatami.

 • Konwertuj filmy na najpopularniejsze formaty plików.
 • Łatwe udostępnianie na różnych platformach i urządzeniach.
 • Nagraj na płytę i wybierz spośród ponad 20 dostosowywanych szablonów menu.
 • Zawartość programu

  Główne zastosowania

 • Oprogramowanie do edycji wideo
 • Przechwytywanie wideo i rejestrator ekranu
 • Kreator pokazu slajdów
 • Edytor audio
 • Tworzenie DVD
 • Konwerter wideo
 • Treść kreatywna

 • Setki filtrów i efektów
 • Biblioteka animowanych nakładek, grafik, kreatywnych czcionek i tytułów
 • Szablony tematyczne i montaże wideo
 • Muzyka i efekty dźwiękowe bez tantiem
 • Dokumentacja i samouczki

 • Podręcznik użytkownika PDF
 • Wyszukaj pliki pomocy
 • Wbudowane samouczki i filmy szkoleniowe

  *10-dniowy BEZPŁATNY pełny dostęp do StudioBacklot dla początkujących użytkowników, obejmująca szkolenia i treści wolne od opłat licencyjnych

 • Wymagania systemowe Pinnacle Studio™ 25

 • System operacyjny: Windows 11, 10, 64-bitowy
 • Procesor*: Intel Core i3 lub AMD A4 3, 0 GHz lub szybszy
 • Do obsługi AVCHD i Intel Quick Sync Video wymagany jest procesor Intel Core i5 lub i7 1, 06 GHz lub szybszy
 • Intel Core i7 4. generacji lub nowszy albo AMD Athlon A10 lub nowszy dla UHD, Multi-Camera lub wideo 360
 • Pamięć RAM: 4 GB lub więcej, 8+ GB wysoce zalecane dla UHD, Multi-Camera lub wideo 360
 • Karta grafiki: Minimalna rozdzielczość 1024 x 768, minimum 256MB VGA VRAM, zalecane 512MB lub wyższe do sprzętowej akceleracji dekodowania
 • Zalecane urządzenie graficzne DirectX:
 • Seria NVIDIA GeForce 700 / Quadro 600 (oparta na Fermi) lub nowsza (wymagana obsługa CUDA do obsługi CUDA)
 • Seria ATI Radeon HD 5XXX lub nowsza
 • Grafika Intel HD z Ivy Bridge lub nowsza
 • 3D Titler wymaga DirectX 11
 • Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa kompatybilna z systemem Windows
 • Dysk: 10 GB wolnego miejsca na dysku do pełnej instalacji
 • Połączenie internetowe wymagane do instalacji, rejestracji i aktualizacji Rejestracja wymagana do korzystania z produktu
 • Importuj formaty

 • Wideo: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP (MPEG-4, H. 263), WMV, niezaszyfrowane tytuły DVD (w tym DVD-VR/+VR), MOV (DV, MPEG-4, H. 264), HEVC* (H. 265), GoPro LRV,
 • Dźwięk: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Obraz: BMP, GIF, JPG, JPS, J2K, PCX, PNG, PSD, TGA, TIF, WMF
 • Formaty eksportu

 • Płyta: DVD, AVCHD, Blu-ray ($)
 • Wideo: DV, HDV, AVI, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, H. 264, MOV, M2TS, FLV, 3GP
 • Obraz: BMP, JPEG, TIF, TGA
 • Dźwięk: AC3, MP2, MP3, MP4, WAV
 • Dodatki

 • Nagrywarka DVD wymagana do tworzenia płyt DVD i AVCHD
 • Nagrywanie Blu-ray wymaga zakupu osobnej wtyczki z poziomu produktu
 • Wersje językowe prowadzone przez program

 • czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, rosyjski, hiszpański i szwedzki
 • Specyfikacje produktów mogą ulec zmianie zmiany bez oprawy.

  * Do obsługi wideo 8K zalecany jest procesor Intel 6. generacji lub nowszy, procesor z serii NVIDIA 10 lub nowszy albo procesor AMD z serii 4000 lub nowszy.

  ** Obsługa HEVC (H. 265) wymaga systemu Windows 10, obsługi sprzętu komputerowego lub karty graficznej oraz zainstalowanego rozszerzenia wideo Microsoft HEVC.

  • Autor:Paweł Topol
  • Wydawnictwo:SuperMemo WorldRok wydania:2021

  Pawlikowska BeataEDIPRESSE KSIAZKI2017

  Wallace C. S. Edgard2015

  Opracowanie zbiorowe

  Katarzyna Wiśniewska, Anna Michniewicz, Olga Kozłowska2020

  Praca zbiorowa2016

  praca zbiorowaPons2018

  Lektorklett2022

  Jacek GordonLevel Trading2014

  2019

  Sonia Brough, Birgit Abegg, Michael BenfordLangenscheidt2004

  Krzyżanowski Henryk

  Jan J. Kałuża, Iwona SzlańszokExlibris2009

  Gordon Jacek

  Michael Harris, David Mower, Anna SikorzyńskaLongman

  Seria:PONSLektorKlett2007

  Gabriela OberdaLingo

  Oberda GabrielaWydawnictwo Lingo

  2010

  EDGARD

  Delta W-Z Oficyna Wydawnicza2011

  Buchmann

  ( ilość produktów: 20)

  Filtrowanie

  Niderlandzki od podstaw część 1 z płytą CD - Teresa Jaskólska-Schothuis

  25, 95 zł / szt.

  + Dodaj do porównania

  Wysyłka w 24h

  • Autorzy:

   Teresa Jaskólska-Schothuis

  Niderlandzki od podstaw 3 z płytą CD - Teresa Jaskólska-Schothuis, Agata Ekeren-Krawczyk

  25, 95 zł / szt. php? comparers=add&product=1378398" title="Kliknij, aby dodać produkt do porównania">+ Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Teresa Jaskólska-Schothuis, Agata Ekeren-Krawczyk

  Super cena

  Niderlandzki nie gryzie! Dla średnio zaawansow. - Magdalena Donderowicz

  29, 66 zł / szt.

  Oszczędzasz 34% (15, 24 zł).

  + Dodaj do porównania

  Wysyłka wponiedziałek

  • Autorzy:

   Magdalena Donderowicz

  • Seria:

   NIE GRYZIE!

  Niderlandzki nie gryzie! - Angelika Ornat

  32, 86 zł / szt.

  Oszczędzasz 34% (17, 04 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Angelika Ornat

  • Seria:

   NIE GRYZIE!

  Niderlandzki w 1 miesiąc + CD w. 2 - praca zbiorowa

  38, 71 zł / szt.

  Oszczędzasz 22% (11, 19 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Praca zbiorowa

  Niderlandzki w obrazkach. Słówka, rozmówki - praca zbiorowa

  32, 86 zł / szt.

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Praca zbiorowa

  • Seria:

   W obrazkach

  Niderlandzki nie gryzie! w. 2022 - Angelika Ornat, van Frans der Veer, Klaudyna Szna

  23, 26 zł / szt.

  Oszczędzasz 33% (11, 64 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Angelika Ornat, van Frans der Veer, Klaudyna Szna

  • Seria:

   NIE GRYZIE!

  Niderlandzki Fiszki PLUS dla początkujących - Opracowanie zbiorowe

  29, 66 zł / szt. php? comparers=add&product=1214106" title="Kliknij, aby dodać produkt do porównania">+ Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   opracowanie zbiorowe

  • Seria:

   FISZKI PLUS

  Niederlandzki kieszonkowy w podróży ASSIMIL - Karolina (red. ) Frąckowiak

  18, 48 zł / szt.

  Oszczędzasz 22% (5, 22 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Karolina (red. ) Frąckowiak

  Niderlandzki. Intensywny kurs od podstaw A1/A2 - Karolina Roziewicz

  62, 39 zł / szt.

  Oszczędzasz 22% (17, 51 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Karolina Roziewicz

  Język niderlandzki na co dzień. Rozmówki + CD - praca zbiorowa

  17, 12 zł / szt.

  Oszczędzasz 32% (8, 08 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Praca zbiorowa

  Język niderlandzki na co dzień z płytami CD i MP3. - opracowanie zbiorowe

  28, 15 zł / szt.

  Oszczędzasz 4% (1, 25 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   opracowanie zbiorowe

  EDGARD. 2016 - Magdalena Donderowicz

  39, 34 zł / szt.

  Oszczędzasz 12% (5, 56 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   NIE GRYZIE!

  Niderlandzki - Kurs podstawowy A1-A2 EDGARD - Charlotte Pothuizen

  22, 21 zł / szt.

  Oszczędzasz 26% (7, 69 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Charlotte Pothuizen

  • Seria:

   AUDIO KURS

  Niderlandzki. Krok za krokiem 5CD+MP3 EDGARD - Praca zbiorowa

  54, 66 zł / szt.

  Oszczędzasz 22% (15, 24 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   AUDIO KURS

  Niderlandzki - Praca za granicą + CD - praca zbiorowa

  27, 75 zł / szt.

  Oszczędzasz 34% (14, 15 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   AUDIO KURS

  Język niderlandzki dla planujących podjęcie pracy - praca zbiorowa

  25, 25 zł / szt.

  Oszczędzasz 33% (12, 55 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Praca zbiorowa

  Język niderlandzki na co dzień. Mini kurs językowy - praca zbiorowa

  26, 60 zł / szt.

  Oszczędzasz 33% (13, 30 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Praca zbiorowa

  Mówimy po niderlandzku - Lisetta Stembor, Stanisław Prędota

  38, 42 zł / szt.

  Oszczędzasz 27% (13, 98 zł).

  + Dodaj do porównania

  • Autorzy:

   Lisetta Stembor, Stanisław Prędota

  Chwilowo niedostępny

  zz Niderlandzki w 1 miesiąc Szybki kurs językowy OOP - Opracowania Zbiorowe

  24, 52 zł / szt.

  Oszczędzasz 18% (5, 38 zł).

  + Dodaj do porównania

  Wysyłka 

  • Autorzy:

   Opracowania Zbiorowe

  Nauka języków obcych - Samouczki: Niderlandzki

  • Gwarancja satysfakcji

  • 14 dni na zwrot
  • Wysyłka w ciągu 24-48h
  • Darmowa dostawa od 299 zł

  Samouczki Podręcznik C Ko Ct Series

  Bezpośredni link do pobrania Samouczki Podręcznik C Ko Ct Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Samouczki Podręcznik C Ko Ct Series