Podręcznik instalacji i obsługi Electrolux Efg 520

Podręcznik instalacji i obsługi Electrolux Efg 520 jest niezbędnym narzędziem dla użytkowników tego urządzenia. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji i konfiguracji urządzenia, a także informacje na temat bezpiecznego i wydajnego użytkowania. Podręcznik zawiera również informacje na temat czyszczenia i konserwacji urządzenia, jak również informacje na temat rozwiązywania problemów i korzystania z dodatkowych funkcji. Dzięki temu podręcznikowi użytkownicy mogą z łatwością korzystać z wszystkich funkcji urządzenia, aby uzyskać maksymalną wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji i obsługi Electrolux Efg 520

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Electrolux EFG 520. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Electrolux EFG 520.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Electrolux EFG 520 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Electrolux EFG 520 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Electrolux EFG 520 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Electrolux EFG 520

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Electrolux EFG 520 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Electrolux EFG 520. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Masz pytania dotyczące zakupionego urządzenia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta

  • Gdzie mogę znaleźć akcesoria i części zamienne do mojego urządzenia?
  • Jak i kiedy mogę się skontaktować z Działem Obsługi Zakupów Online w celu uzyskania pomocy?
  • Jak mogę zareklamować usługę instalacji?
  • Jak zareklamować urządzenie zakupione poprzez stronę Electrolux?
  • Jaki jest okres gwarancji urządzeń sprzedawanych na stronie www. pl?

Dostawa i zwroty

Czekasz na dostawę? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dostawy i zwrotu produktów.

Instalacja i inne usługi dodatkowePotrzebujesz pomocy przy instalacji urządzenia? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji i zamówienia usług.ZamówienieSzukasz informacji o statusie zamówienia? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.Płatności i fakturaOdpowiedzi na pytania dotyczące metod płatności, bezpieczeństwa transakcji, dokumentów tj. e-faktury.Odbiór Twojego starego urządzeniaChcesz zutylizować stare urządzenie Electrolux? Dowiedz się, jak możemy Ci w tym pomóc.Zrównoważony rozwójDowiedz się więcej o tym, w jaki sposób Electrolux dba o zrównoważony rozwój.
Szybka pomoc
Zamów wizytę serwisowąKup części zamienne I akcesoriaInstrukcje obsługi i inne dokumentyNapisz opinięInformacje o zakupieZarejestruj urządzeniePakiety ochronne

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy AEG-ELECTROLUX EFG90750X. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy AEG-ELECTROLUX EFG90750X będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla AEG-ELECTROLUX EFG90750X


Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika AEG-ELECTROLUX EFG90750X

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] PL Witamy w wiecie Electrolux Dzikujemy za wybór produktu pierwszej klasy firmy Electrolux, który w przyszloci dostarczy Pastwu wiele przyjemnoci. [... ] Likwidujc produkt w sposób wlaciwy, przyczyniasz si do zapobiegania ewentualnym ujemnym wplywom na rodowisko i na zdrowie ludzi, które moglyby powsta w wyniku niewlaciwej jego likwidacji. Szczególowe informacje na temat recyclingu tego produktu uzyskasz w urzdzie miasta/ gminy, lokalnych instytucjach zajmujcych si likwidacja odpadów lub w sklepie, w którym kupile produkt. Nie pozostawiaj wolnego ognia o duej intensywnoci pod zalczonym okapem. Reguluj zawsze plomienie tak, aby nie wy- Kuchenka Hood jest wyposaony w system, który pozwala na kierunku wylotu powietrza powinny zosta dostosowane. Usunicie z 6 górne ruby, 6 tylne ruby i 2 ruby na wewntrznej stronie pokrywy, moliwe jest z kolei Motor Unit z uchwytu dolczony, tak aby punkty wylotu powietrza z boku (rys. Aby bezporedniego wylotu powietrza do jednej z rónych stron (rys. Obróci górn cz zgodnie z wymaganiami, w prawo lub w lewo, a nastpnie zablokowa ruby usunite jak wyej od wewntrz (rys. Usun tluszcz filtry metalowe jednym na raz, zwalniajc zatrzaski pod warunkiem (patrz pkt na utrzymania). ] Wymie arówk na now o takich samych wlaciwociach, uwaajc, aby prawidlowo wprowadzi dwa bolce do gniazda we wsporniku. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY AEG-ELECTROLUX EFG90750X

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy AEG-ELECTROLUX EFG90750X.

Podręcznik instalacji i obsługi Electrolux Efg 520

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji i obsługi Electrolux Efg 520

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji i obsługi Electrolux Efg 520