Odnośnik Hitachi Dxf 288a1

Hitachi DXF 288A1 to nowoczesny produkt firmy Hitachi, który został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują szybkiego i niezawodnego łącza internetowego. Urządzenie to jest wyposażone w technologię szerokopasmową, która oferuje wyjątkowo szybki transfer danych. DXF 288A1 jest zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom stabilnego i niezawodnego łącza internetowego, dzięki czemu mogą oni przeglądać strony internetowe, oglądać filmy online, grać w gry online lub korzystać z innych usług internetowych bez żadnych problemów. Urządzenie jest również łatwe w konfiguracji i można je łatwo dostosować do potrzeb użytkownika.

Ostatnia aktualizacja: Odnośnik Hitachi Dxf 288a1

Do bieżącego rysunku można wstawić dowolny plik graficzny jako odniesienie zewnętrzne lub odnośnik.

Do bieżącego rysunku można dołączyć cały rysunek jako rysunek wskazywany przez odniesienie (odnośnik). Przy korzystaniu z odniesień zewnętrznych wszelkie zmiany w dołączonym rysunku są odzwierciedlane w rysunku bieżącym. Wstawioneodnośniki są dołączane, ale nie wstawiane, do rysunków. Wszystkie zmiany wprowadzane w rysunku, do którego istnieją odniesienia,są wyświetlane w bieżącym rysunku w momencie jego otwarcia lub ponownego wczytania. Z tego względu stosowanie odnośników pozwalatworzyć rysunki o znacznie większych rozmiarach.

Korzystając z odniesień do rysunków, można:

 • Koordynować pracę z innymi osobami, odwołując się do innych rysunków, aby nadążać za zmianami wprowadzanymi przez innychprojektantów. Można także składać rysunek główny z rysunków komponentów, które mogą podlegać zmianom w procesie projektowania.
 • Zagwarantować pracę z najnowszą wersją odniesienia zewnętrznego. W momencie otwarcia rysunku wszystkie rysunki wskazywaneprzez odnośniki są automatycznie ponownie ładowane, dzięki czemu ich wygląd odzwierciedla najnowszy stan plików wskazywanychprzez odnośniki.
 • Przechowywać nazwy warstw, stylów wymiarowania, stylów tekstu i innych elementów nazwanych w rysunku, oddzielnie od należącychdo rysunków z odniesieniami.
 • Trwale łączyć odniesienia zewnętrzne z bieżącym rysunkiem, gdy projekt jest ukończony i gotowy do archiwizacji.

Uwaga: Podobnie jak odniesienie do bloku, odnośnik jest wyświetlany w bieżącym rysunku jako pojedynczy obiekt. Nie można jednakrozbić odnośnika bez uprzedniego ustalenia go.

Ten sam plik rysunku można dołączyć jako odnośnik do wielu rysunków jednocześnie. Można też dołączyć wiele rysunków do pojedynczegorysunku.

Narzędzia dołączania odnośników

Odnośnik można dołączyć, stosując wiele metod:

Można także programu użyć DesignCenter , aby dołączyć odnośniki do rysunku. Użyj narzędzia DesignCenter do prostych załączników, wyświetlania podglądu odniesieńdo rysunków wraz z ich opisami oraz do szybkiego umiejscawiania odniesień przez przeciąganie.

Odnośnik można dołączyć przez przeciągnięcie go z DesignCenter lub kliknięcie polecenia Dołącz odnośnik w menu skrótów.

Zapisana ścieżka użyta do lokalizacji odnośnika może być ścieżką bezwzględną, względną (częściowo określoną), pełną ścieżkąlub może jej nie być.

Jeśli odnośnik zewnętrzny zawiera zmienne atrybuty bloków, to są one ignorowane.

Uwaga: W przypadku korzystania z palety Odnośniki zaleca się włączenie funkcji automatycznego ukrywania lub zakotwiczenie tej palety.Paleta zostanie wtedy automatycznie ukryta po określeniu punktu wstawienia odnośnika zewnętrznego.

Otrzymywanie powiadomień o dołączonych odnośnikach

Ikona odnośnika jest wyświetlana w prawym dolnym rogu okna aplikacji (na pasku stanu), kiedy odnośniki są dołączone do rysunku.

Jeśli brakuje jednego lub kilku odnośników, do ikony odnośnika dołączany jest znak wykrzyknika. Kliknięcie ikony odnośnikaspowoduje wyświetlenie palety Odnośniki.

Odłączanie rysunków, do których istnieją odniesienia

Aby całkowicie usunąć z rysunku odniesienia do plików DWG (odnośniki), należy je odłączyć, a nie wymazywać.

Wymazywanie odnośników nie usuwa na przykład definicji warstw skojarzonych z tymi odnośnikami. Opcja Odłącz usuwa odnośnikii wszystkie skojarzone z nimi informacje.

Podświetlanie odnośników w rysunku

Aby wyszukać odnośnik w złożonym rysunku, należy wybrać element na palecie Odnośniki w celu podświetlenia wszystkich widocznychwystąpień w rysunku. I na odwrót, aby podświetlić nazwę odnośnika w palecie Odnośniki, należy go wybrać na rysunku.

Uwaga: Zmienna systemowa ERHIGHLIGHT określa, czy obiekty, do których występują odniesienia, są wyróżnione. Podświetlanie można wyłączyć,aby zwiększyć wydajność.

Aby wyszukać odnośnik w złożonym rysunku, należy wybrać element na palecie Menedżer odnośników w celu podświetlenia wszystkichwidocznych wystąpień w rysunku. I na odwrót, aby podświetlić nazwę odnośnika na palecie Menedżer odnośników, należy go wybraćna rysunku.

Sterowanie właściwościami warstw, do których istnieją odniesienia

Można określić widoczność, kolor, rodzaj linii i inne właściwości warstw odnośnika. Zmiany te mogą być trwałe lub tymczasowe.Jeśli zmienna systemowa VISRETAIN ma wartość 0, zmiany te wpływają wyłącznie na bieżącą sesję rysowania. Zmiany są odrzucanew chwili zakończenia sesji rysowania oraz przy ponownym wczytaniu lub odłączeniu odnośnika.

Można również sterować zaciemnieniem wyświetlania odnośnika DWG. Zmienna systemowa XDWGFADECTL definiuje procent zaciemnianiawszystkich odnośników DWG.

Obwiednie tnące odnośnika

Rysunki mogą zawierać przycięte odnośniki. Aby zobaczyć obwiednię tnącą, można włączyć zmienną systemową XCLIPFRAME.

Dołączenia z produktów edukacyjnych

W przypadku otwarcia, wstawiania lub dołączania odnośnika z produktu edukacyjnego firmy Autodesk wydruk rysunku zawiera następującynapis: „UTWORZONY W WERSJI EDUKACYJNEJ PRODUKTU FIRMY AUTODESK”.

Inny:DXF-10. 0A1, DXF-2. 0A1, DXF-20. 0A1, DXF-30. 0A1, DXF-4. 0A1, DXF-6. 0A1

Podręczniki ikatalogi techniczne wformacie PDFOdnośnik Hitachi Dxf 288a1

Bezpośredni link do pobrania Odnośnik Hitachi Dxf 288a1

 1. Instrukcja montażu i sprzęt Brother 888 X19

 2. Podręcznik administrowania systemem 2vv Alfa 85 2500 M

 3. Podręcznik techniczny Electrolux Aeg Ea120

 4. Instrukcja wprowadzania programu Frigidaire Fgc36c4aw 36 Gas Cooktop

 5. Podręcznik dla służb terenowych Fujitsu Airstage Arxa45gblh

 6. Instrukcja obsługi i instalacji Bosch Bbh3 25

 7. Podręcznik użytkownika Cli D Link Xstack Storage Dsn 5000 10

 8. Instrukcja montażu i użytkowania oraz ostrzeżenia Dewalt Dwe46103

 9. Podręcznik dla służb terenowych Dell P1917s

 10. Oryginalna instrukcja instalacji i obsługi Frigidaire Cpew2785kf1

 11. Funkcja Safety Stop Instrukcja obsługi Craftsman C459 52833

 12. Instrukcja montażu i naprawy części Cisco A99 8x100ge Se

 13. Polecenia sterujące Aeg Nc4013001

 14. Przegląd i instrukcja konfiguracji Beko Wtk92151w

 15. Lista części zamiennych Podręcznik 3m 1260143

 16. Techniczny podręcznik referencyjny, ogólne Frigidaire Fgew2745kbb

 17. Montaż, podłączenie, instalacja Aeg Scb818e8ts

 18. Uwagi dotyczące miejsca instalacji urządzeń, uziemienia i okablowania Podręcznik Hitachi R M700gpnd2

 19. Części zamienne i instrukcja obsługi Dewalt Xr Li Ion Dcn680d2

 20. Instrukcja instalacji i obsługi technicznej Canon Imagerunner 2002

 21. Podręcznik konfiguracji sieci Dewalt 7790 08 3431 08 Type 6

 22. Podręcznik zgodności i bezpieczeństwa Canon 3301b002

 23. Tłumaczenie oryginalnej instrukcji instalacji i obsługi 3m Dbi Sala Exofit 1403167c

 24. Zestaw instrukcji Canon Cnsd770issb2 Powershot Sd770 Is 10 0mp 3x Optical Zoom Digital Camera Bigvalueinc

 25. Ręcznie Cab Hd 30

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Odnośnik Hitachi Dxf 288a1