Odnośnik Canon Imagerunner 2520i

Canon Imagerunner 2520i to wielofunkcyjny urządzenie wielkoformatowe, które oferuje wydajną produkcję i wysoką jakość druku. Urządzenie zapewnia szybkie drukowanie i kopiowanie dokumentów w formacie A4, A3, A5, A6 i Legal. Canon Imagerunner 2520i wyposażony jest w procesor o wysokiej wydajności, który zapewnia wyjątkowo wydajne drukowanie i skanowanie. Urządzenie jest również wyposażone w szybki interfejs USB 2.0, który umożliwia bezpośrednie podłączenie do komputera. Canon Imagerunner 2520i posiada także szereg funkcji zarządzania, które pozwalają na zarządzanie drukowaniem zgodnie z potrzebami użytkownika. Urządzenie jest wyposażone w funkcję drukowania dwustronnego, co pozwala zaoszczędzić papier i zredukować koszty. Canon Imagerunner 2520i jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, które potrzebują wielofunkcyjnego urządzenia wielkoformatowego.

Ostatnia aktualizacja: Odnośnik Canon Imagerunner 2520i

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Dariushle 29 Dec 2011 11:38 6473

 • #1Level 11  

  #1

  Witam, proszę o informację lub wskazanie źródła internetowego na temat konfiguracji tej drukarki w środowisku sieciowym. Problem jest taki, że mimo ustawienia IP, maski oraz bramy domyślnej, drukarka nie jest widoczna w sieci. Nie mam bezpośredniego dostępu do sprzętu tylko pracownika "na telefon". Wychodzi mi na to, że "coś" jeszcze trzeba tam ustawić jednak nie mam pomysłu co.
  Proszę zatem o pomoc.

 • #2horse667

  Photocopiers specialist  #2

  W zasadzie dla samego druku, nic więcej się nie ustawia. Po wpisaniu parametrów koniecznie trzeba wyłączyć i właczyć maszynę. Kopiarka posiada funkcję ping, (w tym samym menu gdzie ustawia się parametry sieci), lub spróbować zapingować z kompa w sieci, powinno wszystko działać.
  pozdrawiam horse

 • #3#3

  Dzięki horse za odpowiedź. Musiałem się pofatygować do klienta osobiście.
  Drukarka miała wyzerowane wszystkie ustawienia. Musiałem zatem ustawić wszystko włącznie z nazwą sieciową i włączyć odnajdywanie. Po tym zabiegu, podręcznikowa instalacja na wszystkich maszynach.

Do bieżącego rysunku można wstawić dowolny plik graficzny jako odniesienie zewnętrzne lub odnośnik.

Do bieżącego rysunku można dołączyć cały rysunek jako rysunek wskazywany przez odniesienie (odnośnik). Przy korzystaniu z odniesień zewnętrznych wszelkie zmiany w dołączonym rysunku są odzwierciedlane w rysunku bieżącym. Wstawioneodnośniki są dołączane, ale nie wstawiane, do rysunków. Wszystkie zmiany wprowadzane w rysunku, do którego istnieją odniesienia,są wyświetlane w bieżącym rysunku w momencie jego otwarcia lub ponownego wczytania. Z tego względu stosowanie odnośników pozwalatworzyć rysunki o znacznie większych rozmiarach.

Korzystając z odniesień do rysunków, można:

 • Koordynować pracę z innymi osobami, odwołując się do innych rysunków, aby nadążać za zmianami wprowadzanymi przez innychprojektantów. Można także składać rysunek główny z rysunków komponentów, które mogą podlegać zmianom w procesie projektowania.
 • Zagwarantować pracę z najnowszą wersją odniesienia zewnętrznego. W momencie otwarcia rysunku wszystkie rysunki wskazywaneprzez odnośniki są automatycznie ponownie ładowane, dzięki czemu ich wygląd odzwierciedla najnowszy stan plików wskazywanychprzez odnośniki.
 • Przechowywać nazwy warstw, stylów wymiarowania, stylów tekstu i innych elementów nazwanych w rysunku, oddzielnie od należącychdo rysunków z odniesieniami.
 • Trwale łączyć odniesienia zewnętrzne z bieżącym rysunkiem, gdy projekt jest ukończony i gotowy do archiwizacji.

Uwaga: Podobnie jak odniesienie do bloku, odnośnik jest wyświetlany w bieżącym rysunku jako pojedynczy obiekt. Nie można jednakrozbić odnośnika bez uprzedniego ustalenia go.

Ten sam plik rysunku można dołączyć jako odnośnik do wielu rysunków jednocześnie. Można też dołączyć wiele rysunków do pojedynczegorysunku.

Narzędzia dołączania odnośników

Odnośnik można dołączyć, stosując wiele metod:

Można także programu użyć DesignCenter , aby dołączyć odnośniki do rysunku. Użyj narzędzia DesignCenter do prostych załączników, wyświetlania podglądu odniesieńdo rysunków wraz z ich opisami oraz do szybkiego umiejscawiania odniesień przez przeciąganie.

Odnośnik można dołączyć przez przeciągnięcie go z DesignCenter lub kliknięcie polecenia Dołącz odnośnik w menu skrótów.

Zapisana ścieżka użyta do lokalizacji odnośnika może być ścieżką bezwzględną, względną (częściowo określoną), pełną ścieżkąlub może jej nie być.

Jeśli odnośnik zewnętrzny zawiera zmienne atrybuty bloków, to są one ignorowane.

Uwaga: W przypadku korzystania z palety Odnośniki zaleca się włączenie funkcji automatycznego ukrywania lub zakotwiczenie tej palety.Paleta zostanie wtedy automatycznie ukryta po określeniu punktu wstawienia odnośnika zewnętrznego.

Otrzymywanie powiadomień o dołączonych odnośnikach

Ikona odnośnika jest wyświetlana w prawym dolnym rogu okna aplikacji (na pasku stanu), kiedy odnośniki są dołączone do rysunku.

Jeśli brakuje jednego lub kilku odnośników, do ikony odnośnika dołączany jest znak wykrzyknika. Kliknięcie ikony odnośnikaspowoduje wyświetlenie palety Odnośniki.

Odłączanie rysunków, do których istnieją odniesienia

Aby całkowicie usunąć z rysunku odniesienia do plików DWG (odnośniki), należy je odłączyć, a nie wymazywać.

Wymazywanie odnośników nie usuwa na przykład definicji warstw skojarzonych z tymi odnośnikami. Opcja Odłącz usuwa odnośnikii wszystkie skojarzone z nimi informacje.

Podświetlanie odnośników w rysunku

Aby wyszukać odnośnik w złożonym rysunku, należy wybrać element na palecie Odnośniki w celu podświetlenia wszystkich widocznychwystąpień w rysunku. I na odwrót, aby podświetlić nazwę odnośnika w palecie Odnośniki, należy go wybrać na rysunku.

Uwaga: Zmienna systemowa ERHIGHLIGHT określa, czy obiekty, do których występują odniesienia, są wyróżnione. Podświetlanie można wyłączyć,aby zwiększyć wydajność.

Aby wyszukać odnośnik w złożonym rysunku, należy wybrać element na palecie Menedżer odnośników w celu podświetlenia wszystkichwidocznych wystąpień w rysunku. I na odwrót, aby podświetlić nazwę odnośnika na palecie Menedżer odnośników, należy go wybraćna rysunku.

Sterowanie właściwościami warstw, do których istnieją odniesienia

Można określić widoczność, kolor, rodzaj linii i inne właściwości warstw odnośnika. Zmiany te mogą być trwałe lub tymczasowe.Jeśli zmienna systemowa VISRETAIN ma wartość 0, zmiany te wpływają wyłącznie na bieżącą sesję rysowania. Zmiany są odrzucanew chwili zakończenia sesji rysowania oraz przy ponownym wczytaniu lub odłączeniu odnośnika.

Można również sterować zaciemnieniem wyświetlania odnośnika DWG. Zmienna systemowa XDWGFADECTL definiuje procent zaciemnianiawszystkich odnośników DWG.

Obwiednie tnące odnośnika

Rysunki mogą zawierać przycięte odnośniki. Aby zobaczyć obwiednię tnącą, można włączyć zmienną systemową XCLIPFRAME.

Dołączenia z produktów edukacyjnych

W przypadku otwarcia, wstawiania lub dołączania odnośnika z produktu edukacyjnego firmy Autodesk wydruk rysunku zawiera następującynapis: „UTWORZONY W WERSJI EDUKACYJNEJ PRODUKTU FIRMY AUTODESK”.

Wybierz potrzebne Ci materiały pomocy

 • Tu znajdziesz najnowsze sterowniki do swojego produktu

 • Oprogramowanie, które zapewni Ci jeszcze lepsze wrażenia z pracy z naszymi produktami

 • Przydatne przewodniki, dzięki którym wykorzystasz potencjał swojego produktu

 • Przejrzyj aplikacje współpracujące z Twoim produktem

 • Tu znajdziesz najnowsze oprogramowanie układowe swojego produktu

 • Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji najczęściej zadawanych pytań

 • Poznaj najnowsze wiadomości o swoim produkcie

 • Znajdź rozwiązania błędów, których kody wyświetla Twój produkt

 • Poznaj dane techniczne swojego produktu

Left Right

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Numer seryjny

Tutaj dowiesz się, jak znaleźć numer seryjny produktu B2B.

Recyklingu

Więcej informacji o programie recyklingu kaset firmy Canon

Odnośnik Canon Imagerunner 2520i

Bezpośredni link do pobrania Odnośnik Canon Imagerunner 2520i

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Odnośnik Canon Imagerunner 2520i