Instrukcja wymiany Black And Decker Bwt08tb

Instalacja Black and Decker Bwt08tb wymaga wymiany filtra wody. Aby to zrobić, należy postępować zgodnie z instrukcjami użytkowania. Najpierw należy wyłączyć urządzenie. Następnie odkręć pokrywę filtra i wyjmij stary filtr. Wymiana jest zakończona, gdy zainstalujesz nowy filtr i zamkniesz pokrywę. Po zakończeniu wymiany filtra należy zresetować urządzenie, aby wszystkie ustawienia zostały przywrócone do ustawień fabrycznych. Po wymianie filtra należy sprawdzić wszystkie połączenia i sprawdzić, czy urządzenie działa poprawnie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja wymiany Black And Decker Bwt08tb

Nasze produkty ułatwiają sprzątanie i sprawiają, że masz więcej czasu. Na to, co kochasz!

BLACK+DECKER POWERCONNECT

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wydajnych elektronarzędzi do majsterkowania, produktów do pielęgnacji ogrodu, czy też uniwersalnych urządzeń do sprzątania, aby odświeżyć dom - poradzisz sobie bez problemu dzięki POWERCONNECT.

Więcej Mocy

Wyższy moment obrotowy i dłuższy czas pracy na jednym naładowaniu akumulatora dzięki zastosowaniu siników bezszczotkowych.

Pozostaw swój dom idealnie czysty, dzięki odkurzaczowi.

BLACK+DECKER® 18V POWERSERIES Extreme 4-w-1, zaprojektowanemu z myślą o ułatwianiu Twojego życia.

Kompatybilność z systemem 18V.

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!

Moc Tworzenia

Moc tworzenia na wyciągnięcie ręki, dzięki elektronarzędziom BLACK+DECKER. Możliwości są ograniczone jedynie Twoją wyobraźnią.

Śledź nas w social mediach!

Zainspiruj się i podziel się swoimi projektami #BLACKANDDECKER.

 • #1

  adinek

  Level 10  

  #1

  Witam, uchwyt w wyżej wymienionej wiertarce się rozleciał i próbuję go wymienić. Z pomocą elektrody i instrukcji na stronie www producenta, dowiedziałem się, że muszę odkręcić śrubkę z lewym gwintem, która znajduje się w środku uchwytu, a następnie wkręcić w futerko duży imbus (tak jak na foto:
  )
  i uderzając młotkiem odkręcić przeciwnie do wskazówek zegara (prawy gwint). Po około 20 uderzeniach (zarówno dużym jak i małym młotkiem) dałem sobie spokój, bo ludzie pisali, że na ogół wystarcza jedno. Jak to odkręcić? Znalazłem też takie spłaszczenie na wałku pomiędzy uchwytem, a wiertarką pod klucz 20:

  Owe spłaszczenie jest integralną częścią uchwytu czy też służy do zablokowania uchwytu i normalnego odkręcenia futra? Pytam, bo nie mam takiego klucza (musiałbym splanować, bo normalny się nie mieście w tą przerwę).

 • #2margos2Level 14  #2

  To część uchwytu, nie odkręcisz tym sposobem.
  Jeśli nie daje się odkręcić uderzając młotkiem musisz rozebrać wiertarkę.
  Wyjmujesz cały wałek razem z uchwytem wiertarskim i kołem zębatym.
  Koło wkręcasz przez drewniane klocki w imadło i odkręcasz uchwyt.

 • #3#3

  Jako, że elektroda ciągle mnie torpeduje, żebym napisał rozwiązanie problemu to informuję, że rzeczywiście trzeba było rozebrać wiertarkę, wkręcić koło zębate w imadło i następnie odkręcić kluczem imbusowym.

Instrukcja wymiany Black And Decker Bwt08tb

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja wymiany Black And Decker Bwt08tb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja wymiany Black And Decker Bwt08tb