Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1

Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1 zawiera szczegółowe informacje na temat używania i konserwacji mieszarki. Zawiera wyczerpujące instrukcje dotyczące wszystkich funkcji mieszarki, w tym przygotowywania i miksowania składników, regulacji prędkości mieszania, ustawiania timerów i czasu mieszania, jak również wielu innych funkcji. Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1 jest bardzo przydatna dla wszystkich, którzy chcą korzystać z tego urządzenia w optymalny sposób. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat wszystkich elementów mieszarki, wraz z instrukcjami, jak używać każdego z nich. Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1 jest również bardzo przydatna w celu utrzymania mieszarki w prawidłowym stanie przez długi czas.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1

Kospel - komfortowe i czyste ogrzewanie

Kospel jest producentem urządzeń grzewczych znanych i używanych zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach świata. Od początku istnienia firma Kospel przykładała ogromną wagę do jakości i trwałości produktów. Dzięki tym zasadom już pierwsze urządzenia spełniały oczekiwania użytkowników i zapewniały im komfort cieplny i ciepłą wodę użytkową.

Poznaj Nas

Newsletter

Newsletter

Poznaj nasze najnowsze wiadomości i promocje

Kospel spółka z o. o. - NIP 669-13-11-816 - Sąd Rejonowy w Koszalinie - IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego - KRS 0000903818 - Kapitał zakładowy: 851. 925, 00 PLN

Wszelkie kopiowanie treści w celu ich powielania jest zabronione - czytaj więcej

Realizacja: Sales Intelligence by DIGITREE GROUP SA

Pliki które znajdują się poniżej, zawierają szczegółowe informacje o wybranym pojeździe. Mogą być pobrane, przeglądane, a także drukowane.

Nie trać czasu na gotowanie i zaopatrz się w robot kuchenny z książką kucharską Smart InnovaGoods Kitchen Chef! To jedyny robot kuchenny zdolny do przygotowywania pysznych i różnorodnych dań słynnego międzynarodowego szefa kuchni Paula Bertranda! Dzięki ekskluzywnemu wzornictwu, wysokiej jakości materiałom i różnorodnym funkcjom, które wzbogadzają smak i wartości odżywcze żywności, rozkoszowanie się wykwintnymi i zdrowymi posiłkami jeszcze nigdy nie było tak proste. Przyrządzaj najsmaczniejsze dania bez wysiłku, bezpiecznie, szybko i wygodnie!

Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej, aluminium i PP

Inteligentny system zapewniający równomierne gotowanie

Nowoczesny i elegancki design

Łatwy w użyciu i czyszczeniu

Pojemność: 4 l

Wyświetlacz LED

System automatycznego blokowania podczas otwierania i zamykania

Programowanie czasu gotowania (do 24 godzin)

Wyjmowany zawór parowy z silikonową zatyczką

Wyjmowany kabel (ok. 120 cm)

Napięcie: 220-240 V

Częstotliwość: 50 Hz

Moc: 800 W

11 różnych programów: ryż, gotowanie, smażenie, owsianka, jogurt, ciasto, gulasz, płatki zbożowe, zupa, gotowanie na parze i podtrzymywanie ciepła

Zestaw zawiera:

Programowalny garnek (średnica x wysokość ok. 26 x 27 cm)

Nieprzywierający wkład

Akcesoria do gotowania na parze

Pojemnik z miarką (ok. 160 ml) Łyżka i chochla (ok. 19 cm)

W zestawie książka kucharska zawierajca ponad 100 przepisów w 6 językach (angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, portugalskim)

Opakowanie i instrukcja obsługi w 24 językach

Waga: 3. 52 kg

Wymiary: 30 cm x 29 cm x 29 cm

Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi z książką kucharską 2mag Mixdrive 1