Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch

Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch to profesjonalny przełącznik sieciowy przeznaczony dla środowisk o średnim do dużym poziomie skomplikowania. Przełącznik jest wyposażony w 48 portów Fast Ethernet, 4 porty Gigabit Ethernet, wsparcie dla technologii IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z oraz wsparcie dla protokołów routingu, takich jak RIPv1, RIPv2, EIGRP, OSPF, i BGP. Przełącznik jest również zgodny z systemem zarządzania siecią Cisco Network Assistant, co umożliwia proste zarządzanie siecią w środowiskach niemal dowolnej wielkości. Instrukcja obsługi Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch zawiera kompleksowe informacje na temat konfiguracji, instalacji i konserwacji przełącznika. Instrukcja zawiera również informacje na temat pracy z systemem zarządzania siecią, w tym konfigurowanie portów, tworzenie i edytowanie reguł bezpieczeństwa, monitorowanie stanu sieci i wykonywanie kopii zapasowych. Instrukcja jest ważnym narzędziem dla wszystkich użytkowników Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cisco Systems Switch CATALYST 2950. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cisco Systems Switch CATALYST 2950.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Cisco Systems Switch CATALYST 2950 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cisco Systems Switch CATALYST 2950 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cisco Systems Switch CATALYST 2950 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Cisco Systems Switch CATALYST 2950

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cisco Systems Switch CATALYST 2950 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cisco Systems Switch CATALYST 2950. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cisco Systems Cisco Catalyst 2960-X WSC2960X24PSL. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Cisco SystemsCATALYST 2960 Karta Danych

Popularność:

3137 wyświetleniaPrzelicz strony:16 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:166 Kb

Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Cisco 2960 48pst L Catalyst Switch