Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt

Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt to profesjonalny biuletyn szkoleniowy firmy GE, który oferuje praktyczne wskazówki i informacje dotyczące wykorzystania produktów firmy w projektowaniu, budowie i eksploatacji systemów. Biuletyn zawiera szczegółowe informacje na temat zastosowania produktów i narzędzi GE, w tym instrukcje, wytyczne i przykłady na temat wykorzystania produktów w szerokim zakresie aplikacji. Biuletyn jest dostępny w postaci drukowanej i jest udostępniany bezpłatnie dla klientów firmy GE. Biuletyn jest tworzony przez zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów od szkoleń, którzy zapewniają wiarygodne i wiarygodne informacje na temat produktów firmy GE. Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt to świetne narzędzie dla osób poszukujących aktualnych i przydatnych informacji o produktach firmy GE.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt

 » Centrum Kształcenia Nauczycieli

Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus

Podnosimy kwalifikacje i podpowiadamy, jak spojrzeć na proces edukacji z nowej perspektywy

Bezpłatny Biuletyn CKN

Unikalne artykuły, praktyczna wiedza, materiały do pobrania!

Zapisz się

Od 20 lat wspieramy dyrektorów i nauczycieli w doskonaleniu umiejętności

Wiemy, że za edukacją na najwyższym poziomie stoi przede wszystkim wykwalifikowana rada pedagogiczna, dlatego naszą misją jest podnoszenie umiejętności polskich nauczycieli.

 • 92 000 uczestników szkoleń rocznie
 • 110 aktywnie szkolących specjalistów-praktyków
 • 4, 8/5 średnia ocen z ewaluacji
 • Szkolenia w formie stacjonarnej oraz on-line

W 2009 roku zostaliśmy wpisani do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia Nauczycieli prowadzonej przez Samorząd Województwa Śląskiego pod numerem 16.

JAKIE SZKOLENIE CIĘ INTERESUJE?

KLUCZOWE SZKOLENIA – kierunki polityki oświatowej 22/23

Zakres tematyczny szkoleń

 • Technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK) 

  Szkolenia rozwijające umiejętności z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK). Nauczyciele dowiedzą się, jak prowadzić nauczanie zdalne oraz urozmaicić lekcje, wykorzystując dostępne programy i aplikacje. W tej grupie znajdują się również szkolenia, które pozwolą poszerzyć wiedzę nt. poszczególnych modułów rozwiązania LIBRUS Synergia oraz naszych pozostałych programów.

 • Prawo oświatowe – praca szkoły

  Znajomość aktualnych przepisów prawnych jest niezbędna do prawidłowego zarządzania pracą szkoły. Zagadnienia związane z tym obszarem dotyczą m. in. sprawowania nadzoru pedagogicznego czy poprawnego prowadzenia dokumentacji pracy szkoły. Wszystkie tematy prezentowane są przez edukatorów prostym językiem, w formie konkretnych powinności, leżących po stronie rady pedagogicznej.

 • Indywidualizacja kształcenia

  Szkolenia obejmujące tematykę związaną z indywidualizacją procesu nauczania i wychowania w pracy z grupą oraz pracy indywidualnej z uczniem. Ich celem jest podnoszenie jakości edukacji włączającej. W tej kategorii znajdują się także szkolenia z zakresu neurodydaktyki, która nazywana jest edukacją nowej generacji.

 • Doskonalenie umiejętności nauczycieli

  Szkolenia skupiające się przede wszystkim na doskonaleniu umiejętności psychospołecznych, autoprezentacji oraz komunikacji. Ich celem jest przygotowanie nauczyciela do pracy nie tylko z uczniem, ale także jego rodzicem. Dzięki tym szkoleniom nauczyciele dowiedzą się między innymi, jak osiągać zaplanowane przez siebie cele, przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu oraz nauczą się, jak skutecznie planować, organizować i kierować swoim czasem.

Chcesz wiedzieć więcej?

skontaktuj się

281# UNIKAT! Biuletyn szkoleniowy Polskiego Związku Szachowego 1972/1973 – ręcznie oprawiony jedyny taki na rynku

80. 00  zobacz

Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn szkoleniowy Ge Customstyle Gsc23kgt